Strona główna
Kontakt
Kilka słów o firmie
Aktualności

Nowości w ofercie
Oferta dla Ciebie
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Szafy wnękowe
Garderoby
Meble młodzieżowe

Zobacz najnowsze ...

Furnflex VIP
Polityka prywatności i klauzula informacyjna (RODO)

Informacje o stronie
Nasi partnerzy

Wałecka TV


Najnowsze rozwiązania na usługach firm wykonujących meble na wymiar
Meble na wymiar, kuchnie, garderoby.Meble na wymiar stają się w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne. Nowoczesne rozwiązania i zmieniające się trendy wymagają od projektantów twórczego myślenia i zaangażowania. Wizjonerskie spojrzenie na wyposażenie mieszkania udziela się zarówno osobom zajmującym się tym zawodowo jak i chętnym, którzy chcą wyposażyć swoje domy. Przykładem na taką "chaotyczną" aranżację, może być wrażenie artystycznego nieładu uzyskane w kuchni. Jest to kuchnia nie posiadająca przyjętego schematu przez co dla niektórych może być niezwykle piękna. Szklane, metaliczne fronty zestawione z szarym dębem z jakiego wykonany jest blat barowy. Rozszczepiona budowa przyciąga uwagę i nie pozostawia nikogo obojętnym wobec tego projektu. Jest to jednocześnie propozycja odważna jak i przykuwająca wzrok. Kuchnie na wymiar stają się coraz częściej pewnym obrazem mieszkańców, wyrazem ich wewnętrznego ja.

Innym przykładem nowoczesnej kuchni są zastosowane, wypukłe motywy 3D, umieszczone na frontach lakierowanych. Lakierowane elementy w ciekawy sposób wpływają na wygląd nowoczesnej kuchni. Podobny efekt dają fronty lakierowane na wysoki połysk.

Zawsze popularną metodą będzie też gra kolorów i stosowanie innowacyjnych połączeń pozornie niepasujących do siebie barw, które ostatecznie tworzą spójną całość. Podobnie jest z eksperymentowaniem ze światłem i rodzajami materiałów. Można także stosować zabawy formą czy funkcją, które umożliwiają tworzenie nowej przestrzeni życiowej. Nowa stylistyka jest równie zachwycająca jak ekskluzywne materiały i perfekcyjna dokładność wykonania. Innowacyjne są także wnętrza szafek wyposażone w ekskluzywne wykończenia i posiadające oświetlenie LED. Urok pomieszczenia i jego zadziwiającą funkcjonalność wydobywa się więc dzięki odpowiednio dobranym meblom. Ma to szczególne znaczenie w tak użytecznym i często wykorzystywanym pomieszczeniu jakim jest kuchnia. Warto pamiętać, że forma mebli, ich nieszablonowe wymiary, kształty i ogólny wygląd mogą nadać zupełnie nowego designu wnętrzu.


Autor: Furnflex


  • Inne informacje:


Doskonale trafiliście!


.

Meble na wymiar, kuchnie, garderoby.


.