Strona główna
Kontakt
Kilka słów o firmie
Aktualności

Nowości w ofercie
Oferta dla Ciebie
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Szafy wnękowe
Garderoby
Meble młodzieżowe

Zobacz najnowsze ...

Furnflex VIP
Polityka prywatności i klauzula informacyjna (RODO)

Informacje o stronie
Nasi partnerzy

Wałecka TV


FURNFLEX
Doskonale trafiliście!Oferujemy Ci kompleksowe wykonanie mebli na zamówienie. Wykonasz u nas: meble kuchenne, meble łazienkowe, meble do salonu, szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwanymi, szafki RTV, meble do pokojów młodzieżowych i dziecięcych. Meble zaprojektowane i wyprodukowane w naszej firmie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnych pomysłów. Indywidualność i niepowtarzalność projektów zagwarantuje Ci wyjątkową aranżację domu i mieszkania. Nigdy już nie spotkasz swoich mebli u znajomych!
Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z meblami na wymiar pozwala nam zaproponować Ci dokonałe produkty w rewelacyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu. Zaprojektujemy i wykonamy Twoje meble!
-----------
Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu wnętrz. Projektujemy i wykonujemy: szafy wnękowe i garderoby, meble kuchenne z płyt laminowanych wykończonych PCV (z różnymi rodzajami frontów: MDF, fornir, drewno, MDF patyna, lakierowane), zabudowy sypialni, meble łazienkowe oraz wszelkie meble nietypowe.


Autor: Furnflex


  • Inne informacje:


Doskonale trafiliście!


.

Meble na wymiar, kuchnie, garderoby.


.