Strona główna
Kontakt
Kilka słów o firmie
Aktualności

Nowości w ofercie
Oferta dla Ciebie
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Szafy wnękowe
Garderoby
Meble młodzieżowe

Zobacz najnowsze ...

Furnflex VIP
Polityka prywatności i klauzula informacyjna (RODO)

Informacje o stronie
Nasi partnerzy

Wałecka TV


Meble do łazienki

Wbrew pozorom w łazience spędzasz sporo czasu każdego dnia. Warto więc zadbać, aby czuć się w niej dobrze. Wystrój i meble mogą tworzyć harmonijną całość, tak aby stwarzać najlepsze warunki do relaksu. Jeżeli cenisz Swój czas i ciężko zapracowane pieniądze skorzystaj z wykonania mebli na wymiar do Twojej łazienki. Precyzyjna kalkulacja zapewni Ci oszczędności i przygotuje na określoną z góry pulę wydatków. To co zaoszczędzisz możesz wykorzystać na zakup dodatkowych akcesoriów do nowej łazienki aby z meblami tworzyły wspaniałą kompozycję.

W naszej firmie możesz zamówić wszystkie rodzaje mebli łazienkowych, m.in. szafki z lustrem, szafki pod umywalki, półki ścienne, obudowy umywalek, regały, wieszaki, półki prysznicowe. W zależności od Twoich potrzeb zaprojektujemy meble i wykonamy je z materiałów o podwyższonej odporności na wilgoć. Nie obce są też nam najnowsze trendy, więc Twoja łazienka może stać się wizytówką domu.

Jeśli jesteś właścicielem małej łazienki, o nietypowym kształcie i wydaje Ci się, że marzenia o modnej łazience są poza Twoim zasięgiem to jesteś w błędzie. Z łatwością zaprojektujemy Twoją łazienkę tak aby wykorzystać jej całą powierzchnię. Nasi specjaliści doradzą i zaproponują kilka ciekawych rozwiązań, a Ty sam zadecydujesz, co i w jakim stylu powstanie w łazience.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nie trzeba uczyć się na błędach sąsiadów ... Po prostu zapytaj o radę specjalistów.  • Godne polecenia

GRASS


Kesseböhmer


Egger