Strona główna
Kontakt
Kilka słów o firmie
Aktualności

Nowości w ofercie
Oferta dla Ciebie
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Szafy wnękowe
Garderoby
Meble młodzieżowe

Zobacz najnowsze ...

Furnflex VIP
Polityka prywatności i klauzula informacyjna (RODO)

Informacje o stronie
Nasi partnerzy

Wałecka TV


Meble dziecięce i młodzieżowe na zamówienie.

Kiedy pragniesz aby Twoje dziecko czuło się dobrze w swoim pokoiku, aby panował tam ład i porządek, najlepszym rozwiązaniem będą meble zamówione na wymiar. Współczesne meble dziecięce i młodzieżowe to nie tylko szafa i biurko. Do nowoczesnego, młodzieżowego pokoju potrzebne Ci będą jeszcze: wygodne krzesła, komfortowe łóżko piętrowe, szafka nocna, komoda i skrzynie w których będzie można ukryć skarby.

Wykonując meble na wymiar sam możesz wybrać ich styl i dopasować rozmiary idealnie pod przestrzeń jaką dysponujesz. Ze swoją pociechą możesz określić fakturę i kolor mebli, dopasować je do indywidualnych upodobań. Masz też gwarancję, iż będą to meble wygodne, i co najważniejsze, wysokiej jakości.

W młodzieżowym pokoju zaprojektowanym i wykonanym w naszej firmie nigdy nie wieje nudą. Z kilkunastoletniego doświadczenia możemy powiedzieć, że są to miejsca, gdzie dzieci chętnie będą się bawić, a młodzież z przyjemnością przyprowadzi tam znajomych.

Meble Furnflex to nie tylko styl i gwarancja jakości. Ich funkcjonalność i wygoda zwracają z nawiązką poniesione nakłady. Wszystko po to, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo przez długie lata.  • Godne polecenia

Proform


Häfele


Sevroll