Strona główna
Kontakt
Kilka słów o firmie
Aktualności

Nowości w ofercie
Oferta dla Ciebie
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Szafy wnękowe
Garderoby
Meble młodzieżowe

Zobacz najnowsze ...

Furnflex VIP
Polityka prywatności i klauzula informacyjna (RODO)

Informacje o stronie
Nasi partnerzy

Wałecka TV


Furnflex Maciej Manyś - meble na zamówienie

Kreowanie przestrzeni, w której człowiek przebywa na co dzień stało się moim zajęciem ponad 12 lat temu i od samego początku pochłonęło mnie całkowicie. Droga, którą przeszedłem od stworzenia pierwszego mebla do punktu, w którym znajduję się dzisiaj doskonale pokazuje, jak bardzo pasja i chęci wpływają na rezultat. Zaawansowane inwestycje, których się podejmowałem, zawsze kończyły się sukcesem, a najlepsze technologie, które wykorzystuję, dodatkowo podnoszą rangę moich produktów. Granice wytycza tylko wyobraźnia.

Każdy projekt mebli na wymiar to dla mnie wyzwanie. Podejmuję się go, gwarantując precyzję i perfekcjonizm, a także terminowość. Zapewniam, że od projektu do efektu skupiam się nad dokładną realizacją Państwa potrzeb. Nie ignoruję wskazówek i nie narzucam swoich pomysłów, natomiast chętnie pomogę i doradzę.

Dowolny pomysł potrafię zamienić w rzeczywistość. Od lat obserwuję trendy w światowym meblarstwie najwyższej jakości i czerpię z nich inspirację, dostosowując zamysł do każdych warunków. Pasjonują mnie nowości technologiczne i nie boję się proponować ich moim klientom.

Także konstruowanie prostych i nieskomplikowanych mebli na wymiar sprawia mi satysfakcję. Do każdego przedsięwzięcia wkładam tyle samo siebie. Ilość zamówień i zadowolenie klientów jest dla mnie najlepszą oceną mojej pracy.

Zapraszam - zapoznaj się z naszą pełną ofertą...  • Godne polecenia

Darmowe ogłoszenia


BLUM


Zobal