Strona główna
Kontakt
Kilka słów o firmie
Aktualności

Nowości w ofercie
Oferta dla Ciebie
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Szafy wnękowe
Garderoby
Meble młodzieżowe

Zobacz najnowsze ...

Furnflex VIP
Polityka prywatności i klauzula informacyjna (RODO)

Informacje o stronie
Nasi partnerzy

Wałecka TV

Nasi partnerzy
meble na wymiar, szafy wnękowe, meble łazienkowe ...


meble na wymiar - podzespolyGRASS

marka znana na całym świecie.
Od ponad sześćdziesięciu lat, Grass jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów okuć meblowych i maszyn technologicznych. Zawiasy systemów GRASS są montowane w meblach znanych marek. Z powodzeniem wykorzystywane są też w meblach wykonywanych na miarę.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyKesseböhmer

Ponad 55 lat - łączymy tradycję z nowoczesnością.
Kesseböhmer to innowacyjne rozwiązania dla pokoleń.
Wiodący dostawca podzespołów sprzętu kuchennego.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyEgger

Już od 1961 roku EGGER jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na arenie międzynarodowej z siedzibą w St. Johann w Tyrolu (AT). Jako dostawca kompleksowy drewna litego i produktów drewnopochodnych codziennie dzięki naszym 6.500 pracowników na całym świecie tworzymy "z drewna coś więcej".

meble

 

meble na wymiar - podzespolySevroll

Firma Sevroll-System Sp. z o.o. jest producentem systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. Funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku i jest w tej dziedzinie niekwestionowanym liderem.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyHäfele

Häfele to dziewięćdziesiąt lat tradycji i doświadczenia na rynkach całego świata. Häfele oferuje swoim klientom najszerszy na rynku asortyment okuć meblowych, budowlanych oraz elektroniczny system kontroli dostępu.
Häfele to historia, która zaczęła się w 1923 roku w Nagold w Niemczech.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyBLUM

Ponad 50 lat w ruchu
Nazwa Blum oznacza innowacje, zaangażowanych pracowników i przekonujące produkty. 1 marca 1952 Julius Blum założył swoją firmę i wyprodukował swój pierwszy produkt.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyPro-hand

Producent frontów meblowych.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyZobal

Istnieje już od ponad 15 lat. W tym czasie ugruntowała swoją pozycję w Polsce i na wielu rynkach europejskich. Rozwój firmy i jej produktów od początku działalności determinuje jakość i innowacyjność.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyApperta

Firma z wieloletnim doświadczeniem - Przedsiębiorstwo Meble Moroszczuk - w październiku 2007 roku, wprowadziła na rynek nową markę Apperta® Fronty Meblowe.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyDrewpol

Wiodący producent drewnianych frontów kuchennych. Bogata oferta frontów klasycznych i nowoczesnych pozwala nadać każdej kuchni niepowtarzalny charakter.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyKO-MET

Firma KO-MET powstała w 1992 roku i rozpoczęła działalność od uruchomienia produkcji stelaży obrotowych malowanych proszkowo, które trafiały do krajowych i zagranicznych odbiorców.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyProform

Proform Sp. z o.o. z Mikołowa to znany producent wysokiej jakości, niesztampowych frontów meblowych. Firma powstała jako alternatywa dla całej rzeszy firm z branży produkującej produkt niskiej jakości na tuzinkowym, powielanym wzornictwie doprowadzając do sytuacji, w której „front foliowany” stał się synonimem czegoś taniego i nietrwałego.

meble

 

meble na wymiar - podzespolyHettich

Technika do mebli to nasza kompetencja i nasza wielka pasja.
Nasze produkty wyznaczają nowe kryteria funkcjonalności, jakości oraz komfortu użytkowania mebli. Marka Hettich to synonim silnego partnerstwa dla przemysłu meblowego i producentów sprzętu AGD, hurtowni akcesoriów meblowych, producentów mebli oraz branży Do-It-Yourself. Jakość, innowacja, bliskość z klientem oraz rzetelność - oto wartości naszego przedsiębiorstwa zapewniające nam sukces oraz dzięki którym już dzisiaj tworzymy naszą przyszłość.

meble

 


Zobacz inne:
  • Wybierz grupę: